Tarvas vandus Santosele alla

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluse esiliiga 10. voorus tunnistas Rakvere JK Tarvas koduväljakul Tartu FC Santose kindlat 5:1 (poolaeg 3:1) paremust.

Sergei Akimov viis küll rakverlased veerandtunnise mängu järel 1:0 juhtima, kuid edasine kujunes noorte tartlaste peoks: avapoolajal löödi ladusa hoo ootamatult minetanud JK Tarvale kolm ja teisel kolmveerandtunnil veel kaks väravat.

Meistrivõistluste esimeses ringis Tartus lõppes samade meeskondade tasavägiselt kulgenud vastasseis FC Santose 2:0 paremusega. Viimatine allajäämine JK Tarva kohta turniiritabelis ei mõjutanud, sest kümne vooru järel jätkatakse 14 punktiga (neli võitu, kaks viiki, neli kaotust) kümne meeskonna seas viiendal kohal.