RLV Massive alistas kullaheitluses Tõrremäe

Margus Martin
Pärast pingelist higivalamist võrkpalliväljakul krooniti maakonnameistriks RLV Massive. Foto: Rakvere Võrkpalliklubi

​Nädalalõpul kulmineerus Rakveres Lääne-Viru maakonna võrkpallihooaeg: meistrivõistluste võitjaks krooniti RLV Massive, kes sai laupäeval viiegeimiliseks kujunenud finaalheitluses 3:2 jagu Tõrremäest.

Otsustav matš kulges nagu Ameerika mägedel. Tiitlikaitsja RLV Massive asus 25:23 geimivõiduga kohtumist juhtima, kuid loovutas siis Tõrremäele kaks järgmist geimi ühesuguste numbritega 25:20.

Neljanda geimi lõpus oli RLV Massive vastasest parem 26:24 ning pööras ka viimase, viienda geimi 11:14 kaotusseisust lõpuks tänu rohkele õnnele enda kasuks 28:26.