Jalgpalli-Tarva kaotus pöördus võiduks

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste esiliigas läinud nädalalõpul võõrsil Maardu Linnameeskonna nappi 1:0 paremust tunnistama pidanud Rakvere JK Tarvas kaotus pöörati teisipäeval Eesti Jalgpalli Liidu otsusega tehniliseks võiduks.

Kurioossel kombel eksis reeglite vastu ja kolistas seeläbi ämbrit maardulaste peatreener Andrei Borissov, kes mänguõigust omamata lasi ennast laupäeval peetud kohtumise esimesel üleminutil vahetusest platsile saata.

47-aastane Borissov on tänavusel hooajal kantud Eesti meistrivõistluste teises liigas mängiva Maardu Linnameeskonna duubelrivistuse koosseisu. Tegemist on konkurentsitult vanima mängumehega sellel liigatasemel Eestis.

“Ühe õnnetus on teise õnn,” lausus JK Tarvas pressiesindaja Andres Rattassep. “Tegemist on väga rumala apsuga, mis kedagi meeletut rõõmu tundma ei pane. Tõsi on see, et liigatabeli tipp muutus tänu sellele seigale veelgi tihedamaks. Kui Maardu juhtub hooaja lõpus mõne konkurendiga võrdsete punktide peale jääma, siis saab tehniline kaotus neile kindlasti saatuslikuks.”

Tabelisse lisandunud kolm võidupunkti Rakvere JK Tarvas positsiooni esiliigas ei muutnud, sest meeskond püsib endiselt viiendal kohal. Küll aga kahanes punktivahe neid edestavate meeskondadega: neljandal positsioonil paiknevast Maardust lahutab neid üks ning teist-kolmandat kohta hoidvatest JK Tallinna Kalevist ja FC Kuressaarest kaks punkti. 

Tagasi üles