Tarvas võttis hooaja üheksanda võidu

Margus Martin
Rakvere JK Tarva hea meeskonnavaim ja positiivsed tulemused on aidanud klubi esiliiga paremikku. Foto: Anu Raudsalu

Rakvere JK Tarvas parandas laupäeval peetud Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste 16. vooru mängus tabeliseisu, alistades 2:1 FCI Tallinn U21 meeskonna.

Kohtumise kõik väravad löödi avapoolajal, kusjuures kodumeeskond jäi mõneti ootamatult juba 7. minutil kaotusseisu, kui vastastest oli täpne esiliiga üks kibedama jalaga pallureid, kokku 13 väravat löönud Eduard Golovljov.

Viigini jõudsid tarvalased avapoolaja lõpus: esmalt viigistas 39. minutil Joonas Ljaš oma hooaja üheksanda tabamuse toel mänguseisu 1:1-le ja seejärel lõi Elar Tovstik 42. minutil võidu toonud tabamuse.

Esiliiga turniiritabelis tõusis üheksa võitu, kaks viiki ja viis kaotust saanud JK Tarvas 29 punktiga neljandale kohale. Esikolmiku moodustavad Tallinna FC Flora U21 36, JK Tallinna Kalev 31 ja Maardu Linnameeskond 30 punktiga.

Meeskondi ootab järgnevalt paarinädalane võistluspaus. Rakvere JK Tarvas tuleb uuesti platsile 1. juulil, mil võõrsil kohtutakse tabeliliidri Tallinna FC Flora U21-ga.