JK Tarvas ületas karikasarja esimese takistuse

Rakvere JK Tarva peatreener Urmas Kirs.
Rakvere JK Tarva peatreener Urmas Kirs. Foto: Ain Liiva

Evald Tipneri nime kandvatel Eesti karikavõistlustel jalgpallis mängitakse jaanipühade eel rida esimese ringi ehk 1/64-finaali kohtumisi.

Eesti meistrivõistluste esiliigas pallivale Rakvere JK Tarva esindusmeeskonnale sattus loosi tahtel vastaseks koduväljakueelist kasutanud kolmanda liiga keskmik Pirita JK Reliikvia. Peatreener Urmas Kirsi hoolealuste jaks käis pealinlastest teisipäeval üle tulemusega 5:1 (poolaeg 1:0).

JK Tarva väravad kanti ootamatult keeruliseks kujunenud matšis, mille saatus otsustati lõplikult alles viimase paarikümne minutiga, Joonas Ljaši (2), Jaanus Kaasiku, Mihkel Gulli ja Taavi Münteri arvele.

Eesti meistrivõistluste neljandasse liigasse kuuluv Rakvere JK Tarvas II võtab kodusel kunstmurustaadionil samas ringis täna kell 19 vastu endast koguni neli liigatasandit kõrgemal ehk esiliiga B-s heitleva Kohtla-Järve JK Järve.