Sisukord
Paberleht
Postimees

Võsu hingab taas džässirütmis

2 min lugemist
Möödunud aastal toimunud Võsu Jazz oli publiku seas oodatult popp: huvilised täitsid Võsu aiad ja mändide alused. FOTO: Meelis Meilbaum

Nagu kahel eelneval aastal, täituvad ka tänavu Võsu aiad juuli keskel , täna ja homme, maailmaklassi džässmuusikaga. Eelmise aastaga võrreldes on peamine uuendus see, et meeleolukad kontserdid toimuvad kahel päeval. Võsu muusikapäevad on moodustanud liidu Võsu Jazziga ning kontserdid on kahe päeva peale ära jagatud.

Tellijale Tellijale

Džässipäevade korraldaja, Rootsis resideeruv ja mööda maailma tuuritav bassimees Rickard Malmsten, kes Võsul juba aastaid perega suvitab ning pisikest mereäärset paika armsaks peab, on võtnud oma missiooniks tuua tippklassi džäss inimestele koju kätte ning pakkuda kõigile võimalust tasuta – soovi korral annetuse eest – kontserte nautida.

Eelmisel aastal Vihula valla parima ürituse auhinna nominatsiooni pälvinud Võsu Jazz jääb Malmsteni sõnul kontseptsioonilt ka sel aastal samaks. “Miks head asja muuta,” ütles korraldaja. Võsu elanikud on pakkunud kontserdipaikadeks oma aiad, kuhu Malmsten leiab eriilmelised esinejad.

04.08.2020 05.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto