Tarvas jätkab teekonda Tipneri karikasarjas

Virumaa Teataja

Eesti meeste jalgpallikarikavõistlustel alistas Rakvere JK Tarvas kolmapäeval koduväljakul Pärnu JK Poseidon 4:0 (poolaeg 1:0) ja liikus järgmisse ringi 16 tugevama hulka.

Esiliiga liider Tarvas muukis kolmanda liiga läänepiirkonnas teist positsiooni hoidvate pärnakate värava lahti alles avapoolaja lõpuminutitel: 43. minutil oli väravaesises saginas täpne tarvalaste kaitsja Aleksei Larin.

Teise poolaja esimese kümne minutiga lõid väljakuperemehed seevastu kiiresti kolm tabamust lisaks ning 4:0 mäng ka lõppes. Teisel poolajal olid Tarva väravate autorid Mario Kuokkanen, Joonas Ljaš (penaltist) ja Kaarel Saar.