Käsmu võõrustab homme "Venemaa hääli"

Jevgenia Albats.

FOTO: Internet

Avatud Eesti Fond korraldab homme, 18. augustil Käsmus juba neljandat aastat järjest aruteluõhtu "Venemaa hääled".

Käsmu rahvamajas astuvad arutelul, mille alapealkiri on "Vaba sõna võimalikkusest" seekord publiku ette vene tuntud ajakirjanik ja kirjanik Jevgenia Albats ning krimmitatari päritolu Kiievis elav ajakirjanik Aider Muždabajev. Jutuajamist veab Artemi Troitski. 

Jevgenia Albats on vene uuriv ajakirjanik, politoloog, kirjanik ja raadiosaatejuht; iganädalase vene poliitikaajakirja The New Times peatoimetaja.

Krimmitatarlasest ajakirjanik ja aktivist Aider Muždabajev on ühtlasi krimmitatarlaste telekanali ATR asejuhataja. Ajakirjanik, legendaarne muusikakriitik, kirjanik ning homse arutelu juht Artemi Troitski elab alates 2014. aastast Eestis.

Vestlusõhtul viibib ka filmirežissöör Askold Kurov, kelle Berlinale filmifestivalil esilinastunud dokfilm "Protsess: Venemaa riik Oleg Sentsovi vastu"  linastub pärast arutelu. Film räägib Ukraina filmitegijast Oleg Sentsovist, kes Venemaal absurdsete süüdistuste alusel kahekümneks aastaks vangi mõisteti. 

Üritus toimub vene keeles, filmil on ingliskeelsed subtiitrid. Vestlusõhtu Käsmu rahvamajas algab kell 16 ja lõpeb orienteeruvalt kell 19.15.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles