Tarvas seljatas Flora järelkasvu

Alari Aunapuu (paremal) saatis kohtumise 50. minutil palli vastase väravasse.
Alari Aunapuu (paremal) saatis kohtumise 50. minutil palli vastase väravasse. Foto: Meelis Meilbaum

Eesti meeste jalgpalli meistrivõistluste esiliiga 29. voorus sepistas Rakvere JK Tarvas kolmapäeva õhtul Rakvere linnastaadionil meeldiva üllatuse, alistades senise tabeliliidri Tallinna FC Flora U21 pallurid 1:0.

Väravateta lõppenud avapoolaja järel saatis kohtumise 50. minutil palli väravasse Alari Aunapuu, kelle karistuslöögist teele saadetud mänguvahend tabas meestesummas vastasmängijat, muutis siis suunda ja maandus püüdmatult floralaste väravavahi selja taha.

Väga tulise heitluse viimased kümmekond minutit veetsid rakverlased ühemehelises vähemuses, sest kohtunik näitas punast kaarti ja eemaldas platsilt JK Tarvas poolkaitsja Joonas Ljaši. Kollased hoiatuskaardid välkusid eilses matšis kokku seitsmel korral, neist nelja näidati külalismeeskonna palluritele.