Tapa käsipallurid jäid Kehrast kaugele maha

Spordiklubi Tapa Eesti meistriliiga käsipallimeeskond alistus kolmapäeval võõral väljakul 26:44 HC Kehra / Horizon Pulp & Paper meeskonnale.

Kehras tegi kohalik HC Kehra / Horizon Pulp & Paper kiire alguse ning juhtis viieminutilise mängu järel 4:0. SK Tapa peatreeneri Elmu Koppelmanni minutiline mõttepaus loksutas külaliste rivid paika ning ülejäänud avapoolaeg möödus võrdses heitluses. Vaheaja eel libisesid kehralased siiski eest ja võitsid poolaja 20:14. Teisel pooltunnil Kehra edu vaid kasvas.

Tapa suurim skoorimeister oli kaheksa väravat visanud Kaimar Lees. Ailar Puhasmets ja Vahur Oolup tabasid mõlemad väravat viiel korral. Gert Trofimov viskas kolm väravat, Ranet Nüüd, Raimond Himma, Marten Saar, Ivary Volkov ja Kert Kähari tabasid igaüks ühe värava.