Sõitmist alustab Tallinna–Narva ekspressrong

Elroni rong.

FOTO: Ants Liigus / Pärnu Postimees

10. detsembrist lisab Elron ekspressühenduse ka Tallinna–Narva liinile. Uus rongiliin lühendab oluliselt kahe linna vahelise vahemaa läbimist, tuues sõiduaja kahele tunnile ja 15 minutile.

Tallinna–Narva ekspressrong väljub iga päev Tallinnast Balti jaamast kell 11.22 ning jõuab Narva kell 13.37. Narvast alustab ekspressrong sõitu kell 10.49 ning Balti jaamas ollakse kell 13.03.

"See on meie kauaoodatud oluline samm kiirendada idasuunalist reisirongiliiklust," ütles AS-i Eesti Liinirongid juhatuse esimees Andrus Ossip.

"Uus liin on kiireim reisimisviis võrreldes kõigi teiste transpordiliikidega, mis loob Ida-Virumaa ja Tallinna vahelises liiklemises uusi, täiendavaid ja turvalisemaid reisimise võimalusi. Loodame, et ka järgnevatele aastatele planeeritud reisirongide liikumiskiiruse tõstmine kuni kiiruseni 135 kilomeetrit tunnis annab tulevikus võimaluse Ida-Virumaa rongireisijatele veelgi kiiremaid sõiduaegu pakkuda," lisas Ossip.

Tallinna–Narva ekspressrong alustab sõitu Balti jaamast ja peatub järgmistes peatustes: Kitseküla, Ülemiste, Tapa, Rakvere, Kiviõli, Jõhvi, Narva. 

10. detsembrist hakkas kehtima Elroni uus sõiduplaan, mis on leitav Elroni kodulehelt.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles