Poolajaedu ei kindlustanud võitu

Virumaa Teataja

Turniiritabeli ankrumees, Spordiklubi Tapa käsipallimeeskond tunnistas teisipäeval kodusaalis Eesti meistriliiga mõõduvõtus HC Tallinn 27:23 paremust. Poolajavaheajale mindi kodumeeskonna 13:12 juhtimisel.

Pealinlastel oli kaasas vaid kaheksa väljakumängijat ning Tapa alustas tormiliselt, asudes 3:0 ja 5:2 ette.

Peamiselt Marek Karu ja Veiko Luige väravatest jõudis Tallinn viigini 6:6 ja pärast endise Tapa mängija Sander Sven Annula kahte tabamust sai 9:7 ette. Tapa noor meeskond jätkas võitluslikult ning sai poolajavileks uuesti 13:12 edu. Teisel pooltunnil jätkus vägagi võrdne mäng ja seisuni 18:18 olid tablool säranud kõikvõimalikud viigiseisud.