Virumaa Teataja kolleegipreemia pälvis Toomas Erapart

FOTO: Margus Martin

Virumaa Teataja kolleegipreemia pälvis Toomas Erapart.

Lääne-Virumaa päevaleht Virumaa Teataja andis kolmapäeval üle kolleegipreemia Muusa, mille pälvis kujundaja-küljendaja Toomas Erapart.

Äsjane auhinnasaaja on kaastöötajate sõnul väga keskendunud töömees, kellele ei meeldi aega raisata. “Ta toimetab oma vaiksel moel ja saab väga palju tehtud. Andekas, haarab lennult, teeb asju eriliselt. Proff. Sõbralik, leiab ise põnevaid lahendusi, aitab kaasa mõelda. Mõnusalt pedantne, tema peale võib kindel olla ja see, mis tehtud, on ka hästi tehtud,” luges peatoimetaja Aarne Mäe ette kolleegide hinnanguid.

Värske Muusa omanik pälvis möödunud aastal Eesti Ajalehtede Liidu preemia väiksemate lehtede olemuslugude kujunduskonkursil. “Sain küll aasta algul Eesti Ajalehtede Liidu kujundusauhinna, aga eks apsakaid on ka ikka olnud,” lausus Erapart. “Ükskord ilmus intervjuu ilma pildita – lehes oli lihtsalt valge kast. Korra oleks sama asi peaaegu juhtunud esilehe uudisega, aga sain sellel sabast kinni veel enne, kui jõudsin lehe trükikotta saata,” meenutas ta praeguseks juba humoorikaid seiku. “Olen unustanud lehe trükikotta saata ja pidanud seetõttu poolelt koduteelt kell 20.30 toimetusse tagasi sõitma. Ja möödunud aasta algul oli meil kaks päeva esilehel aastaarv 2016.”

Toimetuse pidulik õhtusöök, kus kolleegipreemia üle anti, toimus kolmapäeva õhtul naabrite juures, maakonna idapiiri lähedal Liimalas Tulivee restoranis.

FOTO: Kuvatõmmis

Peale eelmise aasta kohaliku omavalitsuse volikogude valimisi sai ära hoitud selline suur apsakas Virumaa Teataja esilehel.

Tagasi üles