Rakveres tuleb filmifestival

FOTO: Meelis Meilbaum

Rakvere gümnaasiumi filmifestivali suurejooneline finaalüritus on alati olnud vaatemänguline, filmid aga köitnud nii noori kui ka täiskasvanuid.

Veebruari alguses saab avalöögi Rakvere gümnaasiumi filmifestival, mille piletid on juba müügil. Seekordne festival tuleb veelgi suurem ja uhkem kui varasemad. 5. veebruaril kell 18 tehakse festivali esimese eelseansiga hakatust hubases Buena Vista Sofa Clubis. Päev hiljem, 6. veebruaril kell 18 linastub teine eelseanss filmifestivali sünnikohas Rakvere gümnaasiumis. 7. veebruaril kell 18 pakutakse sellessamas vanas valges väärikas majas meeldejäävaid filmielamusi kolmandal eelseansil.

Filmifestivali grandioosne finaal Rakvere gümnaasiumis on kavas kaks nädalat enne Eesti vabariigi auväärset juubelit – 10. veebruaril algusega kell 18.

Kõik festivali eelseansid on tasuta, nagu ka festivalimelu juurde kuuluv maitsev popkorn, pudel värskendavat vett ja unustamatud mälestused.

Eesti vabariigi 100. sünnipäevast lähtudes keskendutakse festivalil seekord Eesti inimestele. Rakvere gümnaasiumi tänavune filmifestival kuulub ka EV 100 ametlikku programmi. See on märgitud kogupereürituseks ja publiku hulka oodatakse nii suuri kui ka väikeseid filmihuvilisi. Filmifestival on suunatud kõigile headele inimestele, kes huvituvad kunstist ja soovivad osa saada sündmusest, mis muudab Rakvere veebruaris filmipealinnaks.

Tagasi üles