Martin Himma suusatas hõbedale

Tamsalu noormehe Martin Himma auhinnakapp sai nädalavahetusel meistrivõistlustelt täiendust. Foto: Erakogu

Tamsalu AO Suusaklubi sportlane Martin Himma teenis nädalavahetusel Haanjas peetud Eesti noorte murdmaasuusatamise meistrivõistlustel suusavahetusega sõidus juunioride klassis teise koha.

Himmat edestas ainsana Henri Roos, kellele oli saadud medal kahe päeva jooksul teine kuld. Laupäeval oli sama suusamees parim sprindis.

Suusavahetusega 10 kilomeetri klassika- ja 10 kilomeetri vabastiilisõidus jäi Himmat distantsi lõpus paremaid sprinterlikke omadusi näidanud Roosist lahutama vaid 2,9 sekundit.