Teatrikohvikus esineb kitarritrio

Guitar Trio (WGT).

FOTO: Erakogu

Rakvere Teatrikohvikus esineb täna õhtul kell 22 Weekend Guitar Trio (WGT) – Robert Jürjendal, Mart Soo ja Tõnis Leemets. Luuakse komponeeritud ja improviseeritud muusikat kolmele elektrikitarrile ja elektroonikale. Triot on mõjutanud džäss, elektrooniline ja maailmamuusika.

Tellijale

Trio alustas tegevust 1993. aastal. Nad on andnud välja seitse heliplaati ning esinenud mainekatel džässi- ja uue muusika festivalidel Eestis ning välismaal (Marciac Jazz Festival, London Jazz Festival, PUNKT festival jt). Nende muusika on kõlanud populaarses BBC 3 muusikaprogrammis ja paljudes teistes Euroopa raadiojaamades.

Trio on musitseerinud koos parimate eesti DJ-dega ja briti DJ-duoga Spring Heel Jack, mitme löökpillimängija (Brian Mel­vin, John Wieczorek), rahvamuusikute (Celia Roose, Tuule Kann) ning lauljatega (Kadri Hunt, Priit Lehto). WGT koostööpartneriteks on eri aegadel olnud Markus Reuter (Austria), Vox Clamantis, Eesti Filharmoonia Kammerkoor ning heliloojad Anti Marguste, Jaan Rääts, Mirjam Tally ning Tõnu Kõrvits.

Tagasi üles