Juhkami meeskond ragistas kõvasti, kuid kaotas

Martti Juhkami.
Martti Juhkami. Foto: Erakogu

Prantsusmaa võrkpalli meistriliigas kohtusid läinud nädalal turniiritabeli etteotsa kuuluvad meeskonnad: rakverlase Martti Juhkami koduklubi Tourcoing ja Chaumont. Tiitlivõistluste avaringis valitsevale meistermeeskonnale kodus 0:3 alla vandunud Tourcoing pakkus seekord võõrsil korraliku lahingu, kuid kaotas 2:3.

Külalised võitsid esimese geimi 25:23, kaotasid teise 15:25, kallutasid tõeliseks maratongeimiks kujunenud kolmanda enda kasuks 33:31, kaotasid neljanda 22:25 ja vandusid otsustavas, viiendas geimis alla 9:15. Kohtumine kestis kaks ja pool tundi.

“Väga väsitav kohtumine. Väike saal ja õhku palju polnud, tõmbas vahepeal hinge kinni küll,” rääkis Martti Juhkami, kelle sõnul oli see tema koduklubi esimene allajäämine väljaspool kodusaali. “Sellegipoolest oluline punkt,” lisas ta.