JK Tarvas pallurid mängivad taliturniiril vahelduva eduga

Virumaa Teataja
Sergei Akimov (kollases)
Sergei Akimov (kollases) Foto: Meelis Meilbaum

Eesti jalgpalli meistrivõistluste esiliiga hooajaks valmistuv Rakvere JK Tarvas sai kahest viimasest Tallinnas EJL-i sisehallis taliturniiril peetud mängust kaotuse ja võidu.

Kahes vastasseisus Tartu meeskondadega jäädi esmalt alla Tartu JK Welco tiimile 1:2 (poolaeg 0:0). German-Guri Lvov viis rakverlased küll 58. minutil juhtima, kuid vastased jõudsid 75. minutil viigini ja panid kohtumisele 89. minutil võiduka punkti. Rakvere lõpetas mängu ühemehelises vähemuses, sest vigastada saanud Taavi Münteri asemel polnud peatreener Tarmo Rebasel enam kedagi platsile saata, kuivõrd kõik kuus varumeeste pingil viibinud pallurit olid selleks ajaks juba väljakule vahetatud.

Teises mängus alistati läinud pühapäeval Tartu FC Santos 4:3 (4:2). Tarva poolt oli hoos kaks tabamust kirja saanud 41-aastane vanameister Sergei Akimov. Ühe värava lõid Alari Aunapuu ja Mario Kuokkanen.