Los Toros / Karud juhatas vastlakuu sisse kaotustega

Los Torose korvpallurid peavad minutilist mõttepausi_vägesid juhatab Kristo Raudam (tumedas särgis). Foto: Ain Liiva

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliigas mängiv Tamsalu Los Toros / Karud liigub põhiturniiril omapärases rütmis.

Kui uue aasta kaks esimest kohtumist kaotati, siis kaks järgmist võideti, viimases kahes mängus on jällegi lahkutud platsilt noruspäi.

Kummaski veebruaris toimunud matšis polnud allajäämine suur: KK Viimsi / NoTo rebis võidu Tamsalus lausa väljakuperemeeste käte vahelt seisuga 80:78, järgnenud kohtumises Taaralinnas olid kaotusenumbrid BC Tartu vastu 77:83.