Võrgupoisid olid koduturniiril neljandad

Margus Martin
Rakvere spordikooli kuni 20-aastaste poiste tiim (pildil mustas vormis) lõpetas koduse EVF-i karikavõistluste finaalturniiri neljanda kohaga. Foto: Marianne Loorents

Kuni 20-aastaste noormeeste EVF-i võrkpalli karikavõistluste esimesel finaalturniiril Rakveres said treener Mati Meriranna juhendatavad väljakuperemehed kaks võitu ja pidid leppima neljanda kohaga.

Rakvere Spordikool alistas turniiri käigus SK Tats Kiili ja Võru SK tulemusega 3:1 ning kaotas nii Pärnu SK-le, Tartu Olerex / Veski Matile kui ka Selver Tallinna SK-le 0:3. Rakvere SK võistkonna parimaks mängijaks tunnistati Romet Viiber.

Täisedu, viie võiduga tuli esimeseks Pärnu Spordikool, nelja võiduga saavutas teise koha Tartu Olerex / Veski Mati ja kolme võiduga sai kolmanda koha Tallinna Selveri Spordikool.

Sama vanade neidude esimese finaalturniiri Võrus võitis kuue võistkonna konkurentsis Tartu Olerex / Veski Mati. Teisel finaalturniiril Pärnus oli täisedu, nelja võiduga parim Rakvere Spordikool (treener Ellen Aros).

Rakvere tüdrukuid ootab nüüd ees üleminekumäng esimese tugevusgrupi viimase, Tallinna VK Täht tiimiga. Pealinnas peetava kohtumise võitja pääseb tulevaks hooajaks esimesse tugevusgruppi.