Kergejõustiklased on medalilainel

Johanna Ilves.
Johanna Ilves. Foto: Marko Mumm

Sel kuul jätkatakse Tallinnas riigi noorte ja täiskasvanute kergejõustikumeistrite selgitamist.

Lasnamäe kergejõustikuhalli areenil on juba medalid kaela riputatud mitmevõistlejatele ja järjekord jõudnud individuaalalade sportlaste kätte. Kolme vanema vanuserühma (U18, U20, U23) noorte meistrivõistlustel võitsid Lääne-Viru kergejõustiklasi koondava Rakvere ViKe atleedid läinud nädalalõpul seitse medalit, millest neli olid kuldsed.

Marleen Mülla saavutas esikoha U18 klassi neidude teivashüppes, kus tema võidutulemuseks oli 3,55 meetrit. Sama vanadest poistest uuendas Aleks Malm teivashüppes isiklikku rekordit 30 sentimeetri võrra – tulemus 3,80 meetrit andis talle kuuenda koha. Mathias Endre Lind lõpetas 60 m tõkkesprindi ajaga 8,76 sekundit B-finaalis teisena ehk sai kokkuvõttes 10. koha. Noormeeste teatejooksunelik Mathias Endre Lind, Lauri Raus, Keven Veiler ja Aleks Malm tuli 1.38,93-ga üle finišijoone neljandana.