Kossumehed pigistasid kivist vett välja

Mullu ennast Rakvere Tarva meeskonnas kohalike korvpallisõprade südamesse mänginud Tõnis Peil (palliga) tõttas tänavu appi järgmisele kodumaakonna võistkonnale. Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli meistrivõistluste esiliigas vaid kuue palluriga mängule siirdunud Tamsalu Los Toros / Karud naasis karukoopast, Audentese spordihoonest, magusa võiduga.

Tamsalu ja Kadrina ühismeeskond alistas hoolimata lühikesest varumeeste pingist, millelt oli võtta vaid üks vahetusmängija, G4S Noorteliiga II tiimi 87:85 (poolaeg 41:39). Kohtumise üheks kangelaseks kerkis mullu ennast Rakvere Tarva koosseisus nii-öelda korvpallipildile mänginud Tõnis Peil.

Eesti meistriliigasse kuuluvast Tallinna Tehnikaülikooli meeskonnast laenulepinguga appi võetud 24-aastane ligi kahemeetrine rakverlane küttis vastaste korvivõrgu korralikult kuumaks: ta viskas üleplatsimehena 30 punkti. Lisaks võttis kogu matši vältel vaid paar minutit puhanud Peil maha 15 lauapalli ja blokeeris kolm viset.