Los Torose kossumehed saadavad korda imesid

Aron Kuusik (palliga) on Tamsalu Los Toros / Karude meeskonna üheks oluliseks lüliks. Foto: Ain Liiva

Viimatistes Eesti esiliiga korvpalli meistrivõistluste mängudes väikese arvu palluritega läbi ajanud Tamsalu Los Toros / Karude meeskond saavutas teise järjestikuse võidu, alistades eelmise hooaja hõbedaomaniku Tartu Kalev / Estiko 74:61.

Poolajapausiks seisuga 43:28 ette pääsenud läänevirulased lubasid küll vastase kolmanda veerandaja lõppedes pisut lähemale (54:45), kuid päris võidu lävele neid ei lasknud.

Põhiliselt seitsmele mängumehele toetunud võitjatest kerkis esile 37 minutit platsil viibinud ja seeläbi korraliku tööpäeva saanud Tõnis Peil: tema arvele kogunes 15 punkti ja kaheksa lauapalli.