Maardulased liuglesid Tarvast paremini

E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Rakvere JK Tarvas väravatearve avas hooaja teises kohtumises Mario Kuokkanen (keskel).

Talvistes oludes peetud Eesti meeste esiliiga jalgpallimeistrivõistluste mängus vandus Rakvere JK Tarvas neljapäeval Maardus sealsele linnameeskonnale alla 1:4 (poolaeg 0:2).

Võõrustajate kõik neli tabamust sündisid jäisel ja kerge lumekirmega kaetud Maardu kunstmuruväljakul esimese 53 minuti jooksul. Neist viimane läks omaväravana kirja tarvalaste kaitsjale Mihkel Saarele, kes jäi õnnetul kombel ette väravavaht Artem Levizi tõrjutud löögile. Rakvere auvärava eest kandis hoolt Mario Kuokkanen.

Maardu tõusis kahest mängust saadud maksimaalse kuue punktiga ainuliidriks, JK Tarvas on ühe viigipunktiga kaheksandal kohal.