Rakvere andis võimsa lahingu, kuid ei saanud Oravat kinni

Merly Raudla
Rakvere VK andis endast kõik, kuid Selver Tallinn oli parem.
Rakvere VK andis endast kõik, kuid Selver Tallinn oli parem. Foto: Marianne Loorents

Möödunud nädala lõpul peetud kahe võiduni mängitavas Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseerias tunnistas Rakvere Võrkpalliklubi Selver Tallinna 2:1 paremust.

Kolmapäeval jäi Rakvere võõral väljakul Selverile kindlalt, 0:3 (geimid 25:20, 25:23, 25:17) alla. Laupäeval pakkusid meie mehed Kastani Arenal tõelise põnevuslahingu. Pealtvaatajad said elamuse täie raha eest, kui Balti liigas esimesena medalita jäänud Andres Toode hoolealused rabelesid kaotusseisust välja ning alistasid vastase 3:2 (13:25, 25:16, 18:25, 25:17, 15:12). Rakvere meeskonnal ebaõnnestus mängu algus täielikult, kui avageimis saadi vaid 13 punkti ja rünnakuid realiseeriti üksnes 19 protsendi ulatuses. Selver tegutses aga väga ühtlaselt.

Otsustavas kohtumises näitasid Virumaa mehed pealinlastele küll hambaid, kuid püssirohtu võiduks ei jagunud. Selver võitis 3:2 (18:25, 25:8, 25:19, 15:25, 15:5).