Sisukord
Paberleht
Paberleht

Ambla võrkpallurid panid rahvaliiga kinni

2 min lugemist
Ambla Spordiklubi võrkpallitiim Järvamaalt on juba neli aastat Lääne-Virumaa rahvaliigas osalenud, sest oma maakonnas selliseid tervet hooaega kestvaid võrkpalliturniire ei olegi. FOTO: Erakogu

Lääne-Virumaa rahvaliiga võrkpallilahingud on saanud joone alla. Esikoha autasu läks maakonnast välja – kõige kirkama medali võitis Ambla SK.

Tellijale Tellijale

Ambla Spordiklubi esindaja Leo Matikainen tunnistas, et kuigi meeskond võitis sarja teist korda, ei ole võidud tulnud kergelt. “Mängud olid tasavägised ja põnevad. Suur tänu Mati Merirannale, et ta meid üldse siia lubas,” lausus Matikainen ja lisas, et järvakad otsivad Lääne-Virumaalt mängukogemust, kuna nende maakonnas on võrkpalli kandepind väiksem ja terve hooaja vältel mängimise võimalust ei olegi. Meistrivõistlusi peetakse vaid mõnepäevaste turniiridena.

Ambla meeskonnas mängisid Marco Palandi, Romet Uudeküll, Rait Pihelgas, Martin Tamlak, Hannes Sepp, Marek Palandi, Meelis Matkamäe, Kalvi Kallaste, Kristjan Kallaste, Rain Raukas, Rain Ots ning Marti Lepik.

23.10.2020 24.10.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto