Keerulisse olukorda jäänud Los Toros viigistas veerandfinaali

Võidumängus kogus kahekohalise punktisumma ka Allan Ehte, kelle arvele kanti 14 punkti. Foto: Ain Liiva

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigas alistas Tamsalu Los Toros / Karud teisipäeval veerandfinaali teises mängus Tartu Kalev / Estiko 78:64 (poolaeg 35:42) ja viigistas kahe võiduni mängitava seeria.

Neli päeva varem kodusaalis toimunud avamatšis mullusele hõbedaklubile tulemusega 65:88 (38:49) alla jäänud Lääne-Virumaa korvpalli esindusvõistkond seisis teises mängus piltlikult öeldes selg vastu seina, sest kaotus oleks lõpetanud nende hooaja.

“Kui avamäng läks veidi nässu liiga suure tahtmise tõttu ja nemad ka õnnestusid väga hästi, siis seekord olime ennekõike paremini motiveeritud ja uskusime lõpuni,” kõneles tamsalulaste juhendaja Kristo Raudam.