Sisukord
Paberleht
Postimees

Meie Maria-Ann Rohemäe küsis Donald Trumpilt Putini kohta

2 min lugemist
Otse sündmuskohalt. Eesti Rahvusringhäälingu korrespondent Washingtonis Maria-Ann Rohemäe esitas Donald Trumpile julge küsimuse Vladimir Putini kohta. FOTO: Kaader videost

Pajustist pärit Eesti Rahvusringhäälingu korrespondendil Washingtonis Maria-Ann Rohemäel oli eriline nädal. Tal oli võimalus esitada Balti tippkohtumisel küsimus USA presidendile Donald Trumpile.

Tellijale Tellijale

Maria-Ann Rohemäe rääkis, et Valge Maja paneb paika, mitu küsimust välismaise meedia esindaja võib maailma mõjuvõimsaimale presidendile esitada. “Loomulikult saab Eesti saatkond USA-s ja presidendi kantselei oma soove esitada, kuid see ei tähenda ilmtingimata, et need täidetakse. See sõltub eelkõige Valge Maja soovidest,” ütles Rohemäe. Sedakorda teati, et Eesti pressile antakse võimalus üheks küsimuseks. Kohtumist kajastanud ajakirjanikud leppisid omavahel varem kokku, et selle esitab Rohemäe, samuti räägiti läbi, mida küsida.

Eesti Rahvusringhäälingu korrespondent Washingtonis küsis Donald Trumpilt, kuidas käitub ta Venemaa presidendi Vladimir Putiniga – kas too on vaenlane või on temaga võimalik dialoogi pidada.

27.05.2020 28.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto