Rakvere võrkpallur püsib Prantsusmaal suures mängus

Martti Juhkami (nr 6) on juba Prantsusmaa karikavõiduga kirjutanud võrkpalliajalugu. Kas tuleb lisa? Foto: TLM Volley

Möödunud nädalal alustati Prantsusmaal riigi võrkpallimeistrivõistluste veerandfinaale. Rakverlase Martti Juhkami koduklubi Tourcoing saavutas laupäeval magusa 3:2 võidu valitseva meistri Chaumont’ üle.

Sarnaselt kahe meeskonna varasemate vastasseisudega kujunes seegi matš väga tasavägiseks.

Veidi vähem kui kuu aega tagasi Prantsusmaa karikavõistluste finaalis sama vastase 0:2 kaotusseisust 3:2 alistanud ja ihaldatud trofee esimest korda ajaloos enda valdusse saanud Tourcoing kaotas võõrsil 890 pealtvaataja ees peetud veerandfinaalmatšis esimese geimi 25:27, aga võitis kaks järgmist 25:21 ja 25:19.