Eesti Ööjooks Kossuliiga saab uue meistri

Esiliiga poolfinaal SK KNT (valges) ja Ekoneti vahel on kujunenud põnevus­etenduseks. Seeria otsustav mäng toimub reedel Kadrinas.

Lääne-Virumaa korvpalliajalukku kirjutatakse uus peatükk, sest Eesti Ööjooks Kossuliiga meistriliiga finaali jõudsid meeskonnad, kes varem tiitlit võitnud ei ole: RLV Massive ja RSK Tarvas I.

Tellijale

Avakohtumise lisaajal enda kasuks kallutanud RLV Massive alistas Väike-Maarja Päästekooli ka teist korda, võõrsil kujunesid võidunumbriteks 103:90. Tasavägist mängu jagus neljaks minutiks, mille järel näitas tabloo Haljala meeskonna eduseisuks 16:13. Seejärel pandi aga teine käik sisse ning poolajaks juhiti juba 60:46.

Teisel poolajal kodumeeskonnal mängu pööret tuua ei õnnestunudki: kolmanda veerandaja lõpus näitas tabloo seisuks 84:65 ning RLV Massive kindlustas finaalipääsu lõpuks tulemusega 103:90.