Tarvas alistas koduväljakul liidri

Jalgpalliklubi Rakvere Tarvas.
Jalgpalliklubi Rakvere Tarvas. Foto: Meelis Meilbaum

Jalgpalliklubi Rakvere Tarvas pikendas võiduseeriat, kui alistas Eesti esiliiga 12. vooru kohtumises kodusel kunstmurustaadionil 3:2 turniiritabeli liidri, Maardu Linnameeskonna. Nüüd ei ole rakverlased kaotuskibedust tunda saanud kaheksas järjestikuses mängus ning on võitnud kuus viimast kohtumist.

Esimesel poolajal olid Tarva poolelt täpsed Kaarel Saar ja German-Guri Lvov. Maardu poolel avas skoori Ilja Zelentsov.

Teisel poolajal sai jala valgeks Mario Kuokkanen. Lisaajal lõi palli Rakvere väravasse Ilja Kassjantšuk.