JK Tarvas naaseb Tartust viigipunktiga

Sergei Akimov (esiplaanil) viis Rakvere JK Tarvas meeskonna küll Tartu Santose vastu juhtima, kuid võiduks selleks ei piisanud. Foto: Ain Liiva

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliigas oli Rakvere JK Tarvas meeskond neljapäeval Tartus peetud 13. vooru mängus vastamisi kohaliku meeskonnaga FC Santos, kellega lepiti 1:1 (poolaeg 0:0) viiki.

Enne sama vooru ülejäänud kohtumisi turniiritabelis 24 punktiga teisele reale tõusnud rakverlased pääsesid kaheksandal real paiknevate tartlaste vastu juhtima teise poolaja alguses, kui võõrustajate väravavahi jämeda eksimuse järel viis Sergei Akimov külalised 49. minutil juhtima.

Kümme minutit hiljem sai omakorda prohmakaga hakkama JK Tarvas meeskonna kaitseliin ning vastased tasakaalustasid seisu.

Järgmise kohtumise peab Rakvere meeskond esiliiga meistrivõistluste raames reedel, 18. mail, mil kodusel linnastaadionil võõrustatakse Tartu JK Welco tiimi.