Tarvas mängis Levadiaga viiki

Jalgpalliklubi Rakvere Tarvas mängis pühapäeval Levadiaga viiki.
Jalgpalliklubi Rakvere Tarvas mängis pühapäeval Levadiaga viiki. Foto: Meelis Meilbaum

Jalgpalliklubi Rakvere Tarvas teenis turniiritabelisse viigipunkti, kui pühapäevane Eesti esiliiga 16. vooru kohtumine lõppes Tallinna FC Levadia U21 tiimiga 1:1 viigiseisul.

15. mänguminutil oli vastastest täpne Artur Holodov. 74. minutil lõi debüütvärava 68. minutil vahetusmängijate pingilt Mihkel Gulli asendama läinud Karel Liblekas.

Tarvas on 15 mängust kogunud kaheksa võitu, neli viiki ja kolm kaotust ning seisab 28 punktiga Maardu Linnameeskonna järel (31 punkti) ja FC Elva (23 punkti) ees kolmandal kohal. Esikohal troonib Maarduga ühesuguse punktisumma kogunud Tallinna FC Flora U21 meeskond.