Eeloleval nädalal hakkab taas soojemaks minema

Ilusa ilmaga on põhjust jälle randa minna.

FOTO: Sille Annuk

Üsna troostitu ilmaga jaanidele on algaval nädalal mõnevõrra leevendust oodata, kui õhutemperatuur taas tõusma hakkab ja vihmahood selgele taevale järjest rohkem ruumi teevad.

Ilmateenistuse teatel madalrõhkkond esmaspäeval tasapisi hääbub. Öösel on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab hoovihma. Puhub valdavalt läänekaaretuul 4–9, öö hakul rannikul puhanguti 15 m/s. Sooja on 8–13 kraadi. Esmaspäeva päeval on pilves selgimistega ilm, mitmel pool sajab hoovihma ja võib esineda äikest. Puhub muutliku suunaga tuul 2–7 m/s. Sooja on 15–20 kraadi.

Teisipäeval suureneb Briti saartel tugevneva kõrgrõhuala idaserva mõju, kuid lõuna poolt ulatub Eestini niiske ja ebapüsiv õhumass. Öösel on vähese pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1–7 m/s. Sooja on 7–13 kraadi. Teisipäeva päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja kohati võib sadada hoovihma Puhub muutliku suunaga tuul 1–7 m/s. Sooja 18–23 kraadi.

Kolmapäeval ja neljapäeval kujundab ilma kõrgrõhuala kauge idaserv. Kolmapäeva öösel on vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1–7 m/s. Sooja on 9–14 kraadi. Kolmapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1–7 m/s. Sooja on 20–25 kraadi.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles