Kergejõustikunoored püstitasid karikavõistlustel rekordeid

Johanna Ilves (keskel) võitis uue maakonnarekordiga 100 meetri tõkkejooksu.
Johanna Ilves (keskel) võitis uue maakonnarekordiga 100 meetri tõkkejooksu. Foto: Marko Mumm

Tartus Tamme staadionil peetud Eesti noorte kergejõustiku karikavõistlustel võitsid meie maakonna tiimid, mis koosnesid seekord vaid Rakvere spordikooli õpilastest, kolm väikest ja ühe suure karika ning püstitasid kaks maakonnarekordit.

Neiud võtsid kolm alavõitu ja saavutasid võistkondlikult väga tubli kolmanda koha.

Lisa Lannusalu võitis kuulitõuke (12.44), oli neljas vasaraheites (37.14) ja kuues kettaheites (32.47). Johanna Ilves võitis uue maakonnarekordiga 100 meetri tõkkejooksu (14,25) ja oli teine 200 meetri jooksus (25,69). Marleen Mülla võitis teivashüppe ja ületas taas Euroopa noorte meistrivõistluste normatiivi (3.60). Berit Saar oli kolmas odaviskes (34.46), Jennifer Veismann kuues 100 meetri tõkkejooksus (16,18), Kaireen Penek tegi kaheksanda tulemuse kaugushüppes (5.31) ja Kadi Liis Kivi odaviskes (26.98).

4 x 100 meetri teatejooksu lõpetasid meie neiud Jennifer Veismann, Johanna Ilves, Elis Viilol ja Kaireen Penek viiendana (49,78).