Lähipäevad toovad vihmasaju

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Ilm läheb sajule. Foto on illustratiivne.

FOTO: Margus Ansu

Ilmateenistus prognoosib lähipäevadeks vihmast ja mõõdukalt sooja ilma.

Ilmateenistuse prognoosi järgi läheb kolmapäeval ilm veidi soojemaks, kuid püsib sajune. Öösel on vahelduva pilvisusega ilm, kohati sajab vihma. Puhub põhjakaare tuul 1–6 m/s. Sooja on 7–13 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, võib äikest olla. Puhub valdavalt läänekaare tuul 2–7, rannikul puhanguti kuni 10 m/s. Sooja on 16–22 kraadi.

Neljapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub läänekaare tuul 2–8 m/s. Sooja on 8–14 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikeseoht. Puhub läänekaare tuul 2–8 m/s. Sooja on 15–20 kraadi.

Reede öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub läänekaare tuul 2–8 m/s. Sooja on 10–15 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Puhub läänekaare tuul 4–10, põhjarannikul puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 15–20 kraadi.

Laupäeva öösel on vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub läänekaare tuul 4–10 m/s. Sooja on 10–15 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega ilm ning mitmel pool sajab hoovihma. Puhub läänekaare tuul 4–10, saartel puhanguti kuni 14 m/s. Sooja on 15–20, Ida-Eestis kuni 22 kraadi.

Tagasi üles