Mõisaomanik Ander Ild avaldas, kuidas tema tütart kosida

Ander Ild.

FOTO: Marianne Loorents /Virumaa Teataja

Ärimees Ander Ild rääkis Tallinna Televisiooni saates “Hannes Võrno 33 minutit”, kuidas oleks väimehekandidaatidel võimalik tema tütart kosida.

“Armastusest rääkides. Sul on kaks mõisapreilit ehk tütart. Kui me räägime nüüd nagu mehed omavahel: milline on see algtingimus, et kui keegi meid praegu vaatab ja mõtleb, et mul on samaealine poeg, et kuidas me saame leivad ühte kappi sobitada? Milline võiks olla see võime, mis mehel peab olema, et ta võiks tulla ja paluda kätt sinu tütrel, kellel on selline mõis ja selline isa?” küsis Rakvere päritolu Hannes Võrno Neeruti mõisakompleksi uuele hiilgusele aidanud perekond Ildi meespoolelt.

“Seda on nüüd keeruline öelda, sest minu esimesel tütrel, kes on 23-aastane, on juba kandidaat olemas,” sõnas Andre Ild. “Ta on pildil olnud paar aastat ja ma olen rahul temaga. Ta tuleb minuga mõisasse kaasa ja aitab mul projekti rajada. Panustama peab. Mis sa selle niisama vennaga teed, kes istub Facebookis ja arvutis? Peab panustama,” kõneles Ild.

Neeruti mõisakompleksi omanikud perekond Ild – lauljatar Hannah ja tema abikaasa Ander Ild – said aprilli lõpus pisitütre Elisabeth Emmy vanemateks.

    Tagasi üles