Jalgpallitarvas sai kodus viigipunkti

Rakvere JK Tarvas kollases.
Rakvere JK Tarvas kollases. Foto: Meelis Meilbaum

Rakvere jalgpalliklubi Tarvas mängis pühapäeval Kastani Arenal Eesti esiliiga 30. vooru kohtumises 1:1 viiki turniiritabeli eelviimasel real paikneva meeskonnaga, Keila Jalgpalliklubiga.

Kui mängitud oli vaid kuus minutit, lõi Stanislav Goldberg Keila värava võrgu sahisema. Keilakad suutsid väravaga vastata 73. minutil.

Tarvas on praegu 48 punktiga turniiritabelis neljas. Vaid ühe punkti kaugusel, kolmandal kohal on Tallinna FCI Levadia U21 meeskond.

Järgmises voorus lähevad rakverlased neljapäeval Tartu Annelinna kunstmurustaadionil vastamisi Tartu FC Santose tiimiga.