Karikavõistlustel selgusid veerandfinalistid

Algis Liblik
Kristo Saage (palliga)
Kristo Saage (palliga) Foto: Margus Ansu

Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistlustel on selgunud need kuus meeskonda, kes jätkavad teekonda detsembrikuise karikafinaali suunas.

Tõelise trilleri pakkusid esiliiga mullune neljas meeskond Sõmeru ning meistriliigas mängiv Simuna Spordiklubi – edasipääseja selgus korduskohtumise viimastel sekunditel.

Avakohtumise 11 punktiga võitnud Sõmeru alustas ka kordusmängu hästi ning võitis esimese veerandaja 19:17. Teisel mänguperioodil leidis oma mängu ka kodumeeskond, kes poolaja lõpuks 44:36 ette pääses ja kahe mängu kokkuvõttes vahe vaid kolmepunktiliseks vähendas.