Tapa vallavalitsuse koosseis on paigas

Tapa vallavolikogul on viimastel nädalatel olnud töised istungid. Kiirete aegade möödumisel taastub tavapärane rütm novembris.

FOTO: Margus Martin

Sel kuul kolmandat korda kogunenud Tapa vallavolikogu kiitis esmaspäeval teiste eelnõude arutamise kõrval heaks vallavalitsuse uue struktuuri ja koosseisu.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Kui nädal tagasi käisid istungil end tutvustamas ja kinnitati valitsuse liikmeteks vallavanem Riho Telli kõrvale kolm kandidaati, kelleks olid Marika Tali, Janar Safronov ja Sirje Klemmer, siis seekord astusid volinike ette järgmised kolm. Nendeks olid Diana Väli-Kurnikov, Urmas Piksar ja Vello Ojamäe.

Ehkki vallajuht käis möödunud volikogu istungil potentsiaalsete liikmekandidaatidena välja Vello Ojamäe, Kuno Rooba ja Ivi Bodnja, polnud ühelgi neist võimalik istungil osaleda ja kahe viimase kandidatuur langes lõpuks üldse ära. Rakvere ametikooli direktorina töötav Rooba kinnitas, et ettepanek talle tõepoolest tehti, aga olukorda pisut analüüsides leidis ta, et koolijuhi ameti kõrvalt jääb aega valla tegemistele pühendumiseks napiks. “Kalendrisse vaadates tean juba praegu, et kolmandikul juhtudel viiekümnest nädalast ma vallavalitsuse töös osaleda ei saa,” märkis Kuno Rooba.

Tagasi üles