Tööandja väärikat juubelit ilmestasid neljajalgsed korravalvurid
 

Kauaaegne politsei koerajuht Raul Bamberg näitas, millised trikid on tema truu sõber ja töökaaslane teenistuskoer Nacho selgeks õppinud. Peremehe käes olnud sinise varruka sakutamine paistis loomale eriti meelepärane.

FOTO: Vladislav Musakko

Eesti politsei sajas sünnipäev on sündmus, mis väärib korralikku tähistamist. Auväärsesse ikka jõudnud juubilar end tööga välja ei vabandanud, vaid kutsuski külalised korraga Eesti viies linnas korraldatud mitmetunnisele peole.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Virumaal said politsei sünnipäevast osa Narva ja Rakvere kandi inimesed. Lääne-Viru maakonnakeskuses astusid korravalvurid rahva ette suisa mõlemal nädalalõpu päeval. Laupäeval said huvilised osa Eesti politseimuuseumi korraldatud väiksemast pereüritusest “Kuuleka koera päev” ning pühapäeval kogunes arvukas rahvahulk Põhjakeskuses peetud koosviibimisele.

Kui esimene kokkusaamine kujunes justkui kitsamas ringis peetud peoks lähedastega, siis teist võib nimetada häbenemata suurejooneliseks simmaniks. Rakvere politseijaoskonna juhi Tarmo Tammiste sõnul tutvustas pühapäevasel üritusel Põhjakeskuses seadusesilmade tööd paarkümmend politsei- ja piirivalveameti töötajat alates patrullteenistuse politseinikest ja lõpetades eriüksuslastega. Samuti aitasid päeva sisustada abipolitseinikud ja politseimuuseumi töötajad.

Tagasi üles