Tapa vallajuht kandideerib riigikogusse

Reformierakonna värske liige Riho Tell toetab koduerakonda ja kandideerib riigikogu valimistel.

FOTO: Marianne Loorents

Viimatistel kohalike omavalitsuste valimistel Tapa vallas reformierakonna nimekirjas kandideerinud Riho Tell astus eelmisel nädalal erakonna liikmeks ja kandideerib ka riigikogu valimistel.

Tapa vallavanemana töötav Tell oli Tapa ja Tamsalu valla ühinemise üks eestvedajaid.

"Kandideerides eelseisvatel riigikogu valimistel, soovin anda oma panuse kohalike omavalitsuste võimekuse tõstmiseks ning ettevõtluskeskkonna parandamiseks maapiirkondades. Kavatsen jätkata Tapa vallavanemana ka pärast riigikogu valimisi, et oma meeskonnaga piirkonda edasi arendada," ütles Riho Tell.

Reformierakonna Tapa piirkonna juht, Tapa vallavolikogu aseesimees Reigo Tamm lisas: "Mul on isiklikult väga hea meel, et nii võimekas, kogenud ja ettevõtlusvaldkonda oluliseks pidav inimene erakonnaga liitus, sellega tugevneb veelgi reformierakonna meeskond Tapa vallas. Kogenud kohaliku omavalitsuse juhi ja Lääne-Virumaa olusid hästi tundva inimesena annab ta riigikogu valimistel meie nimekirjas kandideerides suure ja olulise panuse."

Riho Tell on lõpetanud 1991. aastal Eesti põllumajanduse akadeemia (praegune Eesti maaülikool) majandusteaduskonna põllumajanduse ökonoomika ja organiseerimise erialal. Ta on töötanud nii era- kui ka avalikus sektoris, viimases üle 20 aasta.

Enne Tapa vallavanema ametikohale asumist töötas Tell samas omavalitsuses abivallavanemana. Varem on ta pidanud ka Viru-Nigula ja Tamsalu vallavanema ametit. Riho Tell on abielus ja nelja tütre isa.

Tagasi üles