Tapa käsipallurite käeulatusest jäi karikasarja finaalturniir välja

Vahur Oolup (palliga) viskas tapalaste kasuks üheksa väravat.
Vahur Oolup (palliga) viskas tapalaste kasuks üheksa väravat. Foto: Vladislav Musakko

Pühapäeval tunnistas SK Tapa kodusaalis karikavõistluste teises veerandfinaalkohtumises Põlva/Arcwoodi 29:23 (13:10) paremust.

Meistriliigas mängiv SK Tapa oli avakohtumisest Põlvast kaasa võtnud kaheväravalise defitsiidi. Viimast kümmet minutit alustati seisul 22:18. 56. minutil oli vahe jälle minimaalne, 24:23. Enamaks noortel tapalastel jõudu ei jätkunud ning Põlva/Arcwood võttis skooriga 61:53 veerandfinaali võidu.

Tapa täpsemad olid Vahur Oolup üheksa, Endrik Jaanis nelja ja Ivary Volkov kolme väravaga. Raimond Himma ja Gert Trofimov viskasid mõlemad kaks väravat. Tanel Kari, Marek Palmsalu ja Marten Saar olid täpsed ühel korral. Võitjate poolel sai Margo Piksööt kirja üheksa väravat. Põlvalaste puhul oli tegu 2015. aasta saavutuse kordamisega: toona teeniti karikavõistlustel kolmas koht.

Poolfinaalides kohtub Põlva/Arcwood Põlva Servitiga ning HC Tallinn läheb vastamisi Viljandiga.

Neljapäeval võõrustab Tapa SK HC Kehra / Horizon Pulp & Paper meeskonda.