Lähipäevad tulevad väheste pluss- ja miinuskraadidega

Lähipäevad toovad ka lörtsisaju.

FOTO: LIIS TREIMANN/PM/SCANPIX BALTICS

Lähipäevadel on oodata nii väheseid pluss- kui ka miinuskraade ning sajab lund, lörtsi ja vihma. 

Neljapäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega olulise sajuta ilm. Puhub valdavalt edela- ja läänetuul 4–10, rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni –5, rannikul 0 kuni +3 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Pärastlõunal sajab mitmel pool vähest lund, lörtsi ja vihma. Puhub edelatuul 3–9, ennelõunal rannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus –1 kuni +4 kraadi. 

Reede öösel on pilves selgimistega ilm. Öö hakul sajab mitmel pool vähest lund, lörtsi, rannikul ka vihma. Puhub lõunakaare tuul 3–9 m/s. Tuleb 2–7 kraadi külma, saartel aga kohati kuni kraad sooja. Päeval on pilves selgimistega olulise sajuta ilm. Puhub kagutuul 4–10, rannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni –5 kraadi, saartel tuleb kuni üks kraad sooja. 

Laupäeva öösel on pilves ilm. Lume- ja lörtsisadu liigub üle Eesti kirdesse, hommikul saartel ja läänerannikul läheb sadu üle vihmaks. On jäiteoht. Kagutuul tugevneb ja puhub 6–12, saartel ja rannikul puhanguti 15–17 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni –5 kraadi, saartel tuleb kuni 2 kraadi sooja, hommikuks õhutemperatuur tõuseb. Päeval on pilves ilm. Lääne-Eestis sajab lörtsi ja vihma, Ida-Eestis lund ja lörtsi. On jäiteoht. Puhub kagutuul 6–12, saartel ja rannikul puhanguti 15–17 m/s, õhtul tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on vahemikus –1 kuni +3 kraadi, saartel tuleb kuni 5 kraadi sooja. 

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles