Väike-Maarja vallal on uus arendusnõunik

Väike-Maarja valla uus arendusnõunik on Signe Sabas.

FOTO: Kristel Kitsing

Alates sellest nädalast töötab Väike-Maarja valla arendusnõunikuna Signe Sabas.

Väike-Maarjast pärit Signe Sabas on lõpetanud Väike-Maarja gümnaasiumi ning Eesti maaülikooli bakalaureuse- ja magistriõppe loodusvarade kasutamise ja kaitse erialal.

Ta on töötanud põllumajanduse registrite ja informatsiooni ametis (PRIA) otsetoetuste kontrolli valdkonnas peaspetsialistina ning pärast seda keskkonnaametis looduskasutuse peaspetsialistina.

Kaheksa aastat Tartus elanud ja hiljuti kodukanti naasnud Sabas märkis, et maale tagasi kolimine mõlkus tal elukaaslasega mõtetes päris pikka aega. "Ühel hetkel loksus kõik paika ning otsustasime, et on õige aeg tagasi tulla. Tartu sai meile nende aastate jooksul küll armsaks, kuid Väike-Maarja on veelgi armsam," selgitas uus arendusnõunik, kelle peamised tööülesanded on valla arendustegevuse korraldamine ja koordineerimine.

Sabas lisas, et tal on väga hea meel panustada koduvalla arengusse ja lubas anda endast parima. "Loodan, et ees ootavad põnevad väljakutsed ning sealjuures ka mitmekülgne ja huvitav töö".

Sabas oli üks kuuest vestlusvooru kutsutud kandidaadist. Lõppvooru, kus tööle pürgijatel tuli teha proovitöö, jõudsid neist kolm.

Tagasi üles