Kossuliigas haarasid ohjad Väike-Maarja meeskonnad

Kristi Ehrlich
, tegevtoimetaja
Väike-Maarja Päästekoolil on vaid korra tulnud tunnistada kaotust.
Väike-Maarja Päästekoolil on vaid korra tulnud tunnistada kaotust. Foto: Meelis Meilbaum

Lääne-Virumaa Kossuliiga põhiturniiril tõmmatakse detsembriga joon alla esimese ringi mängudele. Mõlemas liigas on liidripositsioonil Väike-Maarja meeskonnad: meistriliigat juhib Päästekool ja esiliigas võimutseb BGM Ehitus.

Meistriliiga ühtlasest tasemest annab kinnitust tõsiasi, et kõigil meeskondadel on kirjas vähemalt üks võit ja üks kaotus. Ainsana on kaotusekibedust ühe korra tundma pidanud Väike-Maarja Päästekool, kes viimati alistas Kadrina Karud 96:84.

Karud alustasid Allan Ehte vedamisel bravuurikalt ning võitsid esimese veerandaja 25:16. Teise perioodi alguses jõudis Päästekool küll 29:29 viigini, kuid esimese poolaja lõpuks pääsesid külalised 54:46 eduseisu.