Eeloleva nädala esimene pool pakub jätkuvalt tuult ja libedust

Libedast niipea ei pääse.

FOTO: Elmo Riig/SAKALA

Nullilähedased õhutemperatuurid pakuvad eeloleva nädala esimeses pooles jätkuvalt libedust, lume-, lörtsi- ja vihmasadu ning lauspilvisust.

Ilmateenistuse teatel on esmaspäeva öösel pilves ilm. Sajab lörtsi ja lund, Lääne-Eestis ka kohati ka vihma. Mitmel pool on udu ja jäidet. Puhub kagutuul 4-10, saartel ja rannikul puhanguti 12-15 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni +3 kraadi. Esmaspäeva päeval on samuti pilves ilm. Paljudes kohtades sajab lund ja lörtsi, paiguti ka vihma. Paiguti on udu ja jäidet. Puhub kagu- ja idatuul 3-8, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +5 kraadi.

Teisipäeva öösel on peamiselt pilves ilm. Paljudes kohtades sajab nii lund, lörtsi kui vihma. Paiguti on udu ja jäidet. Puhub idakaaretuul 3-8, põhjarannikul hommikul kirdetuul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni +2 kraadi. Teisipäeva päeval on pilves ilm. Paljudes kohtades sajab nii lund, lörtsi kui vihma. Kohati on jäidet. Puhub kirdetuul 4-10, saartel ja rannikul puhanguti 12-15 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni +4 kraadi.

Kolmapäeva öösel on pilves ilm. Kohati sajab lund ja lörtsi, rannikul ka vihma. Puhub kirdetuul 3-9, põhjarannikul puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni +2 kraadi. Kolmapäeva päeval on pilves ilm. Kohati sajab lund ja lörtsi, rannikul on võimalik ka vihm. Puhub kirdetuul 5-10, saartel ja rannikul puhanguti 14-17 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni -2, saarte rannikul kuni +2 kraadi.

Tagasi üles