Sisukord
Uudised
Postimees

Virumaa Teataja valis pressisõbraks Kersti Veidriku

2 min lugemist
Perearst Kersti Veidrik on valmis alati panustama oma aja ja teadmistega ajakirjanduslike lugude valmimisse. FOTO: Marianne Loorents

Virumaa Teataja ajakirjanikud valisid tänavuseks pressisõbraks üksmeelselt perearst Kersti Veidriku. Armastatud tohter on alati valmis ajakirjandusega suhtlema, andma professionaalset nõu spetsiifilistel terviseteemadel ja kõnelema meditsiinisüsteemist laiemalt.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Valimistevaheline aasta on ajakirjanduses enamasti rahulikum. Mullused kohalikud valimised väsitasid maakonna mõjukaid ja sõnakaid piisavalt ning eesootavate riigikogu valimiste aeg pole oma kõrgpunkti veel saavutanud. Nii ei olnud tänavuse pressisõbra valimine väga keeruline, kuna ajakirjandusega suhtlesid aasta ringi hea meelega need inimesed, kes teevad seda alati, olenemata sellest, kui lähedal või kaugel on valimiskuupäev.

Perearst Kersti Veidrik on Virumaa Teataja ajakirjanikega valmis alati vestlema, andma intervjuusid või kommenteerima näiteks tervisekeskuste rajamise teemat. Veidrik on pika nimistuga perearst, kelle praksis on mitmel aastal valitud riigi parimate sekka. Virumaa Teataja peatoimetaja kohusetäitja Eva Samolberg-Palmi sõnul on maakonna loetumale lehele hindamatu väärtusega need inimesed, kes on alati valmis leidma aega ajakirjanikega suhtlemiseks ning panustama professionaalse nõu ja teadmistega maakonnalehe kvaliteeti.

27.05.2020 28.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto