Sisukord
Kultuur
Postimees

Virumaa Poistekoor laulab jõulud helisema

2 min lugemist
Virumaa Poistekoor, Virumaa Noorte Meeskoor ja vilistlaskoor esinemas noorte meeskoori 15. aastapäeva kontserdil. FOTO: Meelis Meilbaum

Virumaa Poistekoori jõulukontsertide kulminatsiooniks kujuneb esinemine Rakvere Kolmainu kirikus. Pühakoda kajab poiste jõululaulust juba 24. aastat.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Virumaa Poistekoor annab 21. detsembril kell 18 Kolmainu kirikus kontserdi oma kõigi koosseisudega: laulavad poisid, noored mehed ja vilistlased, uudseid noote lisab meeskvartett, kus laulavad dirigendid Andrus Siimon, Kuno Kerge ja Tõnis Sarap ning kooriliikme isa, rahvusmeeskoori laulja ja solist Mart Kroon.

Virumaa Poistekoori direktor Ello Odraks ütles, et nii sügisel koori ridadesse astunud väikesed laulumehed kui ka kogenud lauljad väärivad kiitust: laulud on kaunilt kõlama saadud, ehkki see on aasta-aastalt aina keerulisem, sest poistel algab häälemurre varakult ning poisihäälega laulmise aeg jääb aina lühemaks. “Erakordne, et saame anda ilusa kontserdi, kus kõlavad kõik meie lauljate põlvkonnad,” lausus Odraks.

27.05.2020 28.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto