Osa uisuplatse ja suusaradu on avatud, teised ootavad lund
      

Lääne-Viru maakonnakeskus Rakvere on praegu kõige paremas olukorras: Palermo metsas on piisavalt lund, et korraliku suusaga sõita saaks, ning kohe-kohe pressitakse sisse klassikajälg.

FOTO: Lilli Tölp

Lääne-Viru maakonnakeskus Rakvere on praegu kõige paremas olukorras. Palermo metsas on piisavalt lund, et korraliku suusaga sõita saaks, ning kohe-kohe pressitakse sisse klassikajälg. Spordihoone kõrval on avatud liuväli ja uisulaenutus.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Rakvere spordikeskuse terviseradade rajameister Andrus Lein rääkis, et praeguste ilusate talveilmadega saab Palermos suusatada kahe ja kolme kilomeetri pikkusel rajal. “Täna (eile – toim.) tuli lund juurde ka. Saab rada paremaks teha. Klassikajälge saab äkki juba homseks teha,” kõneles Lein ja lisas, et ausamba juures Kunderi tänava pool on ka lastele kelgumägi.

Suusatajaid on Palermos päris palju. Nüüd on rada nõnda hea, et vanad suusad võib koju jätta ja mõned korralikumad sõiduvahendid kaasa võtta. Päris võistlussuusaga võib Leini sõnul tulla siis, kui veidi veel lund juurde sajab. Kui lund lisaks tuleb, plaanib Lein rajamasinaga ka Kõrgemäele minna.

Tagasi üles